Форум Гимназии НПУ им.М.П.Драгоманова

Объявление

Слава Україні! Привіт всім гімназистам/гімназисткам гімназії НПУ та НЕ гімназистам/гімназисткам, що "проживають" туточки, на новому форумі. Будемо теревенити про все: починаючи від погоди та FU***ng Great Britain та закінчуючи Карпою, Забужко та Андруховичем. Всіх комунікабельних та цікавих персон запрошуємо на форум як учасників. З пОвАгоЮ КреЙзанутА АдмінІстраціЯ фОрУму.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.



ВчителІ)

Сообщений 1 страница 8 из 8

1

***

0

2

Вот это наверно самый любимый наш учииитель!)))))))))

Отредактировано ~ReDiSk@~ (2007-12-04 16:17:21)

0

3

Угу, сплю і бачу... в кошмарах, правда...

0

4

Редиска, ты зачем ЕЕ суда кинула? может еще и Аллу Паловну пригласишь?

0

5

зря вы так. Петрова - мегапрофессионал

0

6

Reality: Access Denied
то ніхто ж , здається, і не сперечається....
та звідки звідки оте дивне бажання невідомого походження - вбивати нервові клітини учнів?
бо іноді ще більш досвідчені вчителі (оу..згадую одну з своїх колишніх вч. англійської...) виявляються спокійними людьми, що люблять пожартувати та знають, коли можливо й не завадить закрити очі на щось сказане чи зроблене учнями...
з.і.да і  взагалі Петрову я по суті і ненаю...якось стіко вже з перших днів мну про неї наговорили, що того вистачило, щоб уникати зайвих можливостей опинитися у неї на уроці

Отредактировано Дощ (2008-01-16 23:29:32)

0

7

Дощ написал(а):

то ніхто ж , здається, і не сперечається....

еще этого не хватало.

Дощ написал(а):

з.і.да і  взагалі Петрову я по суті і ненаю...якось стіко вже з перших днів мну про неї наговорили, що того вистачило, щоб уникати зайвих можливостей опинитися у неї на уроці

да. говорят много. и многое из этого правда. но все же, если сравнить ее с другими преподавателями, которые не мотают нервы, я тебе скажу, что лучше бы они мотали и давали такой же уровень знаний как Ирина Валентиновна

0

8

Коли вже Пєтрова повернеться???
Дощ
я так і знала що мій страшний сон не просто так був((

0