Форум Гимназии НПУ им.М.П.Драгоманова

Объявление

Слава Україні! Привіт всім гімназистам/гімназисткам гімназії НПУ та НЕ гімназистам/гімназисткам, що "проживають" туточки, на новому форумі. Будемо теревенити про все: починаючи від погоди та FU***ng Great Britain та закінчуючи Карпою, Забужко та Андруховичем. Всіх комунікабельних та цікавих персон запрошуємо на форум як учасників. З пОвАгоЮ КреЙзанутА АдмінІстраціЯ фОрУму.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Гимназии НПУ им.М.П.Драгоманова » кінО » ПриКолЬнАаа ФіЛЬмА)))


ПриКолЬнАаа ФіЛЬмА)))

Сообщений 1 страница 14 из 14

1

звичайно у кожного свої смаки...
але тут можна порекомендувати фільми, які вам ОСОблиВО сподобалися)))
.... я ж дуже люблю ЯКІСНЕ кіно.....А що дивитеся ви??

0

2

як спробувати згадати найульбленіші фільми( котрі не стомлююся передивлятися по надцятому разу), то вийде щось на зразок цього:
1. Піаніст
2. Бійцівський клуб
3. Реквієм по мрії.
4. Фонтан
5.Острів
6. Професіонал
7. Мешканець
/мо"  і пропустила що, зара не згадаю../
........
  і на особливому рахунку фільм, котрий вперше подивилася десь рік тому і ніяк не можу змусити себе переглянути.."Країна припливів"...
Дуже люблю глибокі фільми, переважно це драми... Улюблених акторів не маю, бо мені не дуже важливі відомі імена у субтитрах... Акторів впізнаю лише, якщо вони світилися у фільмах, котрі мені сподобалися(наприклад Джарольд Летто - "Реквієм...." і "Бійцівський клуб", Едвард Нортон "Бійцівський клуб" та "Ілюзіоніст" і т.д. і т.п.)
Дуже подобаються фільми Романа Поланскі та Даррана Арановскі .
до речі: ХТО МАЄ ЯКІ ФІЛЬМИ Д.АРРАНОВСКІ, крім названих вище, ДАЙТЕ ПОДИВИТИСЯ, б.л.)))))))

Отредактировано Дощ (2007-12-10 22:42:10)

0

3

Згадала! ще дуже сподобався фільм знятий по оповіданню Кінга "1408"))))

0

4

та та та... мене як звихнутої на япОнія і яПонська кіна рулить...
1.Щоденник Гейші...
2.Дім літаючих кінжалів
3.KILLLLLLLL BILLLLLLLL 4EVER!!!!!!!!!!!

0

5

Дощ
за піаніста і реквієм - респект!!! Мправді, чудові кіно.
Лю Чарівну Країну з Деппом. Особливо, коли на душі коти шкребуть, то в самий раз

0

6

..... я такого і не бачила..... а у тя є ця фільма??))

0

7

Угу, тіко, коли не помиляюсь, екранка з жахлииииииииивим перекладом. Точніше, частиною його взагалі не має... :P

0

8

Ой, да я вообще на бойовиках помешена и на фентези.А ещё Симпсонов обожаю!!!! Правда свинство, то что старые серии вышли.БЕЗОБРАЗИЕ,так сказать.........

0

9

Люди!!!! ХЕЛП!!!!!
Хтось має фільм " Андалузький пес"??????

SOS   SOS   SOS   SOS   SOS   SOS

0

10

Нещодавно відкрила для себе ще один фільм - "Ілюзіоніст". доволі цікавий, потрібно сказати.

Народ, а де можна знайти фільм "Ворон"???

0

11

фильм Ворон должен быть на Петровке :), думаю для настоящего гота не жаль 25 гривен за классику жанра ;)
а еще у этого режиссера есть потрясающий фильм "Dark City"

0

12

ТучкА
непогана фільмат (Ілюзіоніст), подивитися можна , та от бажання переглянути у мну поки не виникало...
про ворона трохи розповідали..не цікавилася../можу попитати у Дари..думаю він у неї є/

З,І, Люди, де є "Андалузький пес"????!!!!! :fie: - хочу цю фільму!!!!

0

13

НАРЕШТІ я повністю подивилася "Стіну"!!!
!!!!!!!!!!!!Офігенний фільм!!!!!!!!!... шкода що тіко не побачила останні 5 хв картини через не дуже гарний стан диску, що почав систематично виснути...
Але фільм не просто чудовий, це щось НАД....
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

14

це недавно подивилася фільм "Клас".
дуж сильна фільма.
це треба дивитися!!!
І таки знайшла "Андолузький пес")) - ну Далі завжди був Далі)) тут без коментарів))

0


Вы здесь » Форум Гимназии НПУ им.М.П.Драгоманова » кінО » ПриКолЬнАаа ФіЛЬмА)))