Форум Гимназии НПУ им.М.П.Драгоманова

Объявление

Слава Україні! Привіт всім гімназистам/гімназисткам гімназії НПУ та НЕ гімназистам/гімназисткам, що "проживають" туточки, на новому форумі. Будемо теревенити про все: починаючи від погоди та FU***ng Great Britain та закінчуючи Карпою, Забужко та Андруховичем. Всіх комунікабельних та цікавих персон запрошуємо на форум як учасників. З пОвАгоЮ КреЙзанутА АдмінІстраціЯ фОрУму.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Гимназии НПУ им.М.П.Драгоманова » Лаб » Ваша думка.Потрібно!!!!


Ваша думка.Потрібно!!!!

Сообщений 1 страница 9 из 9

1

Хай піпли на порядку денному у нас таке питаннячко яка Диз виб хотіли туточки бачити.Висловлюйтесь знайдемо зробимо)

0

2

Шухеризада
особисто я трохи втомилася від чогося з рубрики "темний морок" чи щось таке...
мої очі вже хочуть чогося ЯсКрАвОгО - прикольного)...

0

3

Дощ
тобі що, в усі кольори веселки розмалювать?))

нє, тре щось темніше... ну. хоча б  у темно-зеленій гамі. це особисто моя думка.
але форум заре просто ніякий (Шухо, не ображайся)). Якісь біліді кольори

0

4

Шуха, я тебе молю: ну зміни ти цей дизайн!!! БУДЬ ЛАСКА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Мене тіпає від зірочок у рожевих квадратиках

Отредактировано ТучкА (2008-01-17 22:12:21)

0

5

ТучкА
да-да-да!!! малюй веселку!!! і фіолетові квіти!!! ;)
слу.. у кого з нас глюки????
я не бачу жодних

ТучкА написал(а):

зірочок у рожевих квадратиках

+1

6

Дощ
а ти уважніше придивись))

0

7

ТучкА
ггг.. а куди дивитися??
можливо варто почати з того, хто що курив?;)
от у тя , на приклад, чоловічки якого кольору?? - у мну стандартно - зелені...

0

8

Як я бачу, розмови про оформлення форуму велися вже давненько, і ,можливо, я зараз саме і спостерігаю результати обговорювань і пошуків на цю тему (Диз). Не хочу критикувати, але мені здається, що темка для ШКІЛЬНОГО ФОРУМУ надто темна. Ви скажете:"Звісно, їй легко це казати. Спробуй сама придумати щось таке, що б усім сподобалось",та, по-моєму, дійсно потрібне щось більш веселе та прикольне.
Якщо будуть якісь оригінальні ідеї, напишу. ;)

0

9

От я теж так думала...
тре мабуть щось таки змінити.

0


Вы здесь » Форум Гимназии НПУ им.М.П.Драгоманова » Лаб » Ваша думка.Потрібно!!!!